Hvezda 2

16. srpna 2008 v 23:59 | za.bicka
Svou karieru sem začínala jako blondýnka.. Vlastně to vymysleli takto…začnu jako andílek s duší ďablá…Vždycky sem byla zakřiknutá ale showbuiznes ze mě udělal to co jsem teďka…Další změnu sem dá se říct ,,Prodělala´´ asi před měsícem..Prej vzhled Andílka je okoukaný..Tak ze mě udělali ďábla…Ovšem černé vlasy tomu nasvědčují…Jedinné co na mě zůstalo asi stejné jsou jen mé oči…modré jako studánky nebo poměnky…Chcete vědět co se stalo s dětským domovem??? Peter zaplatil jedním milým a dobrým (to samozřejmě všechno v uvozovkách) rodičům aby mě adoptovaly..

No stejnak sem je v životě neviděla…I kdybych chtěla stejnak na to není čas…poslední dobou sem zavřená někde ve studiu nebo mám koncerty..sem tam nějaká ta akcička…Právě jako dneska…,,Tak už jsi?´´ Slyším Evu (moji osobní asistentku) jak křičí přes hotelový pokoj a ještě jednou kontroluje všechny věci…,,No mělo by to být všechno!´´ řeknu ji pečlivě maskovaná kšiltovkou velkými brýlemi a mikinou s kapucí. ,,Dole už čekají novináři…před halou jsou fanoušci je zařízený zadní vchod ale musíme si pospíšit!´´ ,,Jo už jdu!´´ Řeknu a naposledy se rozhlídnu po hotelovém pokoji který byl minulé 3 dny mým domovem…
Když dojedeme mým autem (no je to spíše takový černý velký auto) Jedna fanynka málem rozbije okno jak mi buší do auta…Před zadním vchodem na mě čeká ochranka a doslova nese mě do haly kde se bude konat předávání cen. Já,TH,US5 a další skupiny či zpěváci budou zpívat. ,,Takže konečně uvidíme terč?´´ zeptám se Evy která mi čte program…,,Takže se převleč do něčeho pohodlného…Za půl hodiny začíná zkouška po tobě by měl nastoupit..ehm no nevím kdo…To je jedno převleč se!´´ řekne mi naposledy a už za mnou zavírá moji šatnu…vezmu si teda na sebe černé triko na ramínka a modrou skejtovou mikču a šedé tepláky. Jo nesmím zapomenout černé žabky…Když dorazím na podium které se mimochodem ještě připravuje takže kolem mě pobíhají lidi ze štábu lehnu si na podium a čekám co se bude dít. ,,Takže máme na zvukovou zkoušku jen pár minut takže si chtěla spívat co za píšničku? Kes!´´ zakříčí mi málem do ucha Peter….,,Úlet!´´ řeknu když si sedám na zadek…,,Fajn úlet tady máš mikrofon jak začne hudba zpívej!´´ podá mi mikrofon a odejde…,,Byl to úlet musíš to tak brát…Nemůžu za to nech to plavat!´´ Vyřvává můj hlas na podium a já spatřím to koho vlastně ještě nikdy!´´ :o) Když dozpívám černovlasý kluk (no dobře znám je z obrázku!) Tak Bill se na mě dívá a nad něčím dosti dlouze uvažuje…Tom se šklebí tím jeho nacvičeným úsměvem a ty dva paka sem vůbec neviděla…,,Člověče kotě ty válíš!´´ Začne najednou rozhovor Tom..,,Hele sbal si ty tvoje naučený kecy a odprejskni házet na novináře ty tvoje nacvičený ušklebky zkušeného kluka!´´ zamávám mu před obličejem a chci odejít ale zakopnu o svoje nekonečně dlouhý kalhoty a přistanu na dalším klukovy….no dobře doslova mu vysím u kolen ale to je jen detailík…,,Hele Georgu nejdeš na to nějak rychle?´´ Směje se mu Bill. ,,Co blbneš vole ona sem zpadla…´´ Směje se a je vidět že mu pozornost a moje maličkost u nohou dělá dobře…Okamžitě ke mně letí ochranka a dává mě na nohy…Naposledy se otočím, a obdaruji Toma svým krásným prostředníčkem.
(Keksik)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama